Naujienos

Marijampolės pataisos namuose atidarytas pirmasis modulinis kompleksas

2020-07-15

Šiandien, liepos 15 d., Marijampolės pataisos namuose atidarytas pirmasis modulinis gyvenamasis kompleksas, skirtas nuteistiesiems. Tai pirmasis toks projektas bausmių vykdymo sistemos įstaigose.

Modulinis kompleksas pastatytas konteinerių pagrindu. Jį sudaro 20 konteinerių. 16 iš jų skirta nuteistųjų gyvenamosioms patalpoms, viename įrengtas dušas, viename – virtuvėlė, dar dviejuose įsikurs Marijampolės pataisos namų pareigūnai ir specialistai. Kiekvienam nuteistajam šiame gyvenamajame komplekse skirta ne mažiau 5 kv. m ploto. Planuojama, kad čia jau šį mėnesį apsigyvens 64 nuteistieji.

Pirmąsias modulines gyvenamąsias patalpas apžiūrėjo ir teisingumo ministras Elvinas Jankevičius. Ministras kartu su Kalėjimų departamento direktoriumi Virginijumi Kulikausku aptarė tolesnes modulinių patalpų įrengimo perspektyvas.

Marijampolės pataisos namuose dar šiais metais tokiu pačiu principu planuojama pradėti statyti atvirąją koloniją. O visose pataisos įstaigose planuojama įrengti daugiau kaip 600 modulinių gyvenamųjų vietų.

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. liepos 16 d. 09:44
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?