Naujienos

Susitikimas su socialiniais partneriais prie boulingo takelių

2015-04-08

2014 m. pabaigoje Kauno apygardos probacijos tarnyboje pasirašyta daugiašalė bendradarbiavimo sutartis  dėl darbo su  smurtautojais sisteminio modelio kūrimo. Septynios organizacijos, t.y. Kauno apygardos probacijos tarnyba, Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, Kauno rajono savivaldybės administracija, Kauno apskrities vyrų krizių centras, Kauno apskrities moterų krizių centras, Kauno rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir SBĮ Kauno rajono socialinių paslaugų centras įsipareigojo padėti probacijos tarnybos priežiūroje esantiems asmenims, kurie gyvena Kauno rajono savivaldybės teritorijoje, spręsti socialines, psichologines problemas, padėti prižiūrimiems asmenims reabilituotis ar reintegruotis į visuomenę, vykdyti jų elgesio korekciją, siekiant mažinti smurtą artimoje aplinkoje, taip pat teikti socialinę, psichologinę pagalbą nukentėjusiems nuo smurto asmenims.

Siekiant tobulinti darbą su smurtaujančiais asmenimis, aptarti pasiektus rezultatus ir aktualius klausimus 2015 m. balandžio 7 d. Kauno apygardos probacijos tarnyba po darbo pakvietė visas sutarties šalis į susitikimą ir draugišką boulingo turnyrą. Komandos varžėsi dėl geriausios boulingo turnyro komandos vardo. Visoms komandoms buvo įteikti turnyro dalyvio diplomai, o pirmas tris vietas užėmusios komandos apdovanotos prizais – taurėmis. Taip pat buvo apdovanotas geriausias turnyro žaidėjas, juo tapo policijos komandos atstovas. Turnyro metu dalyviai aptarė jau nuveiktus ir planuojamus atlikti darbus.

Kauno  probacijos skyrius šiuo metu prižiūri ir kontroliuoja apie 220 asmenų, gyvenenčių Kauno rajono savivaldybės teritorijoje. Iš jų apie 60 asmenų yra bausti už smurtą artimoje aplinkoje.

 

Kauno apygardos probacijos tarnybos informacija

 
 
Informacija atnaujinta 2015 m. balandžio 8 d. 10:52