Naujienos

Nuteistojo pasimatymas su žmona vėl atidėtas

2003-01-09

Sausio 9 d. Pravieniškių 1-osios sustiprintojo režimo pataisos darbų kolonijos pareigūnai sulaikė moterį, mėginusią per pasimatymą čia bausmę atliekančiam savo vyrui perduoti apie 0,3 litro alkoholinio gėrimo. Draudžiamą daiktą per kratą aptiko kolonijos prižiūrėtoja.
Vilnietė 38 metų Nadiežda į ilgalaikį (dviejų parų) pasimatymą su savo vyru atvyko ketvirtadienį apie 11 val. Kadangi pernai liepos mėnesį toks pasimatymas jai buvo uždraustas (mėgino įnešti pusę litro degtinės), kolonijos pareigūnai nutarė atlikti moteriškės asmens kratą. Prieš tai jos buvo pasiteirauta, ar neturinti draudžiamų daiktų. Nadiežda atsakė neigiamai.
Pakvietusi į specialų kambarį kratą atliko kolonijos prižiūrėtoja. Nuovoki pareigūnė netrukus aptiko 300 gramų talpos popierinį ukrainietiško majonezo pakelį, kuriame buvo rusvos spalvos alkoholinis gėrimas.
Kolonijos Vidaus tyrimų tarnybos viršininkas Vladimiras Jevtušenka sakė, kad pakelį su svaigalais moteris buvo paslėpusi higieniniams įklotams skirtoje vietoje.
Kolonijos pareigūnai sulaikė moterį, o apie įvykį pranešė Kaišiadorių rajono policijai. Atvykęs apylinkės inspektorius moteriškei surašė administracinio teisės pažeidimo protokolą. Pagal ATPK 191 str. 1 d. jai gresia bauda nuo 100 iki 250 litų.
Sutuoktinių pasimatymas, kaip ir praėjusią vasarą, neįvyko. Kito pasimatymo už išžaginimą (BK 118 str. 3 d.) bausmę atliekančiam 40 metų Mamukai Tavdgiridzei teks gerokai palūkėti.

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. kovo 17 d. 22:58