Naujienos

Kviečiame dalyvauti Lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigų komisijų veikloje

2015-04-07

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos pataisos įstaigose veikiančios Kalėjimų departamento direktoriaus įsakymais sudarytos Lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigos komisijos 2015 m. birželio mėnesį bus atnaujinamos.

Į Komisijų sudėtis gali būti skiriami vietos savivaldybės vykdomosios institucijos, vaiko teisių apsaugos tarnybų atstovai, asociacijų, religinių bendruomenių ar bendrijų, švietimo įstaigų, nuteistųjų socialinę reabilitaciją pataisos įstaigoje vykdančių ir kitų institucijų ar įstaigų atstovai, savanoriai. 

Komisijos nariu gali būti vyresnis kaip 25 metų asmuo, atitinkantis nepriekaištingos reputacijos kriterijus, nustatytus  Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos įstatyme.

Dėkodami minėtų institucijų vadovams už bendradarbiavimą, maloniai kviečiame deleguoti atstovus į Komisijų, veiksiančių  nuo 2015 m. liepos 1 d., sudėtis.

Laukiami ir savanoriai, pageidaujantys aktyviai dalyvauti nuteistųjų lygtinio paleidimo iš pataisos įstaigų procese.

Apie deleguojamus atstovus, savanorius, pageidaujančius tapti Komisijų nariais, prašytume iki 2015 m. gegužės 15 d. informuoti Kalėjimų departamentą el. paštu Vaida.Mikalkeviciute@kaldep.lt, pateikiant kandidato į Komisijos narius gyvenimo aprašymą ir pasirašytą rašytinį sutikimą dėl atitikties nepriekaištingos reputacijos kriterijams tikrinimo.

Tel. pasiteiravimui – 8 (5 2) 71 9036, 8 (620) 60 810.

 
 
Informacija atnaujinta 2015 m. balandžio 7 d. 16:06