Naujienos

Alytaus pataisos namuose 10-ą kartą vyko šachmatų turnyras

2015-04-14

Alytaus pataisos namuose 10-ą kartą vyko šachmatų turnyras, kuriame Seimo narys Julius Sabatauskas žaidė simultano partijas su nuteistaisiais ir darbuotojais.

2015 m. balandžio 13 d.  renginyje dalyvavo Seimo narys Julius Sabatauskas, Seimo nario patarėjas Edmundas Čečėta, Kalėjimų departamento Resocializacijos skyriaus viršininkas Gintautas Klimavičius, įstaigos administracijos atstovai, nuteistieji, „Dzūkijos TV“ grupė  ir ,,Alytus Plius“ žurnalistai.

Šiame šachmatų turnyre dalyvavo 9 nuteistieji ir vienas įstaigos darbuotojas. Taip pat prisijungė vienas asmuo jau išėjęs į laisvę. Prieš gerbiamą svečią šį kartą varžybas laimėjo 3 nuteistieji. Laimėjo ir lygtinai paleistas T. S. 

Po varžybų visus dalyvius sveikino Alytaus pataisos namų direktorius Kęstutis Jasmontas: „Džiugu, kad kasmet sulaukiame vis daugiau šachmatų turnyre norinčių dalyvauti nuteistųjų ir kad prie jų noriai prisijungė prieš pusantro mėnesio į laisvę išėjęs Tomas, kuris visuomet aktyviai dalyvaudavo šiame turnyre. Tikiuosi, kad dešimtmečiu nebaigsime ir sieksime dvidešimtmečio“.

J. Sabatauskas visiems žaidusiems su juo šachmatais įteikė knygas su užrašytais linkėjimais. Įstaigos administracija dėkodama Seimo nariui įteikė padėką. Ilgametis šachmatų varžybų dalyvis Tomas gavo dovanų iš medžio išdrožtus šachmatus ir kvietimą dalyvauti 2016 metais J. Sabatausko organizuojamame šachmatų turnyre. 

Kalėjimų departamento Resocializacijos skyriaus viršininkas Gintautas Klimavičius įteikė padėką, pasirašytą Teisingumo ministro Juozo Bernatonio nuteistajam A. S. už dalyvavimą karikatūrų parodoje teisingumo tema „Stot! Humoras eina!“. Balandžio 1-osios proga Teisingumo ministerija, bendradarbiaudama su Nacionaline karikatūristų asociacija „Humor Sapiens“, organizavo parodą, kurioje dalyvavo profesionalūs karikatūristai ir laisvės atėmimo įstaigose bausmes atliekantys nuteistieji.

2015 m. balandžio 13 d. Alytaus pataisos namuose bausmes atliko 1279 ne pirmą kartą laisvės atėmimu už nusikalstamą veiklą bausti vyrai.

 

Alytaus pataisos namų informacija

 
 
Informacija atnaujinta 2015 m. balandžio 14 d. 14:26