Naujienos

Spiritas ir mobilusis telefonas per kolonijos tvorą nepraskriejo

2003-02-19

Vasario 19 d. Pravieniškių 2-osios sustiprintojo režimo pataisos darbų kolonijos pareigūnai prie šią įstaigą juosiančios tvoros, šalia ambulatorinio punkto, sulaikė du vyriškius, mėginusius į koloniją permesti, kaip įtariama, spirito ir mobilaus ryšio telefoną bei kroviklį.
Anksti rytą, apie pusę septynių, teritoriją prie koloniją juosiančios tvoros apžiūrintys pareigūnai pastebėjo raudonos spalvos automobilį „VW Golf“ bei du vyriškius, kurių elgesys sukėlė įtarimą.
Pareigūnai abu vyriškius, kurių vienas mėgino kažką permesti per tvorą į kolonijos teritoriją, sulaikė. Polietileno krepšelyje su užrašu „Maxima“ aptikti trys plastmasiniai pusės litro talpos buteliai su bespalviu skysčiu bei du pilka lipnia juosta apvynioti paketai. Viename iš jų rastas mobilusis telefonas „Siemens A 35“, kitame – jo kroviklis. Pareigūnai neabejoja, kad alkoholiu kvepiantis skystis yra spiritas.
Šioje Pravieniškių pataisos įstaigoje bausmę atliekančius savo bičiulius aprūpinti spiritu ir telefonu mėgino du Vilniaus rajono gyventojai –32 metų Leonidas Ivanovas iš Nemėžio ir 33 metų Antonas Kolesnikovas iš Juodšilių. Į Pravieniškes juos atvežė Nemėžio gyventojas 35 metų Vitalijus Gaidamovičius.
Po apklausos kolonijos Vidaus tyrimų tarnybos pareigūnai sulaikytus asmenis perdavė Kaišiadorių rajono policijai, kurio pareigūnai ir tiria šį įvykį.
Pernai gruodžio 21 d. buvo sulaikytas Mironiškių kaimo (Kėdainių r.) gyventojas 44 metų Pranciškus Ševelys, mėginęs į šios kolonijos teritoriją per tvorą permesti keturis litrus spirito.

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. kovo 17 d. 22:18