Kontaktai

L. Sapiegos g. 1, LT-10312 Vilnius

Tel. (8 5) 271 9003

El.p. info@kalejimai.lt

Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Kontaktai žiniasklaidai:

Virginija Vervečkaitė

tel. +370 602 06 310
el. p. spauda@kalejimai.lt

Budėtojų kontaktai:
tel. (8  5) 271 9051 

 
 

Naujienos

Kvaišalai perduoti prie tėvo karsto

2003-02-26

Vasario 26 d. Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo (TI-K) pareigūnai, iš vieno kalinamojo, kurį lydėjo atsisveikinti su mirusiu tėvu, konfiskavo, kaip įtariama, sintetinės narkotinės medžiagos – amfetamino.
Mirus tėvui, Lukiškių TI-K administracija, bylą tiriančiam tardytojui neprieštaraujant, sudarė galimybę su juo atsisveikinti šioje įstaigoje kalinamam vilniečiui 36 metų Gintarui Z. Į sostinės Šiaurės miestelyje įsikūrusią vienos ritualinių paslaugų įmonės šarvojimo salę jis buvo nuvežtas sostinės Vyriausiojo policijos komisariato konvojavimo tarnybos automobiliu. Kalinamąjį lydėjo trys Lukiškių TI-K pareigūnai.
Apie 12 val. vienas šarvojimo salėje buvusių tardymo izoliatoriaus prižiūrėtojų pastebėjo, kaip kalinamajam šalia sėdėjęs vyriškis perdavė kažkokį nedidelį daiktą. Apie tai pareigūnas pranešė savo kolegoms.
Įsėdus į policijos automobilį buvo atlikta Gintaro Z. asmens apžiūra. Viename kumštyje jis tebelaikė nedidelį užspaudžiamą maišelį su baltais milteliais. Įtariama, kad tai – sutrinta amfetamino tabletė.
Sukčiavimu (BK 274 str. 3 d.), apgaulingu apskaitos tvarkymu (BK 323 str. 2 d.), oficialaus dokumento suklastojimu ar suklastoto oficialaus dokumento realizavimu ar panaudojimu (BK 207 str. 2 d.) kaltinamam vilniečiui 2002 m. kovą Vilniaus miesto apylinkės 2-asis teismas už oficialaus dokumento suklastojimą jau buvo skyręs ketverių metų ir trijų mėnesių laisvės atėmimo bausmę.
Prieš tai Gintaras Z. buvo teistas už ne tokius intelekto reikalaujančius nusikaltimus – vagystes ir plėšimą.
Rastoji medžiaga perduota ekspertams. Jeigu pasitvirtins, kad tai kvaišalai, už neteisėtą narkotinių medžiagų įgijimą ir laikymą Gintarui Z. gali būti iškelta baudžiamoji byla.

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. kovo 17 d. 21:59