Naujienos

Savaitgalį Pravieškėse taranuoti vartai ir užpultas pareigūnas

2015-11-09

Į Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 2-ojo sektoriaus vartus įsirėžė automobilis. Taranuoti vartai stipriai apgadinti, todėl imtasi papildomų priemonių įstaigos teritorijai apsaugoti.

Lapkričio 8-osios naktį, 00.10 val. į 2-ojo sektoriaus transporto aikštelės vartus įsirėžė automobilis VW Passat. Išlipęs iš mašinos vairuotojas šūkavo, esą „liūdnai čia sėdite, atvažiavau palinksminti“. 

Paaiškėjo, kad automobilį vairavęs pilietis D. J. (gim. 1985 m.) yra 2-ajame sektoriuje bausmę atliekančio nuteistojo giminaitis. Pusbrolis tądien (lapkričio 7 d.) buvo atvykęs į trumpalaikį pasimatymą su nuteistuoju.

Taranavus įkalinimo įstaigos vartus buvo iškviesta greitoji medicinos pagalba ir policijos pareigūnai, kurie sulaikė vairuotoją ir nuvežė į policijos komisariatą. Tokio keisto D. J. poelgio motyvai tikslinami. Įvykio aplinkybes tiria Kaišiadorių policija.

Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje nuteistasis užpuolė prižiūrėtoją.

Lapkričio 8-osios pavakarę, apie 20.25 val. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos 2-ajame sektoriuje bausmę atliekantis nuteistasis I. V. (gim. 1992 m.) užėjo į kontrolės ir praleidimo punktą ir dėl nežinomų priežasčių du kartus koja spyrė pareigūnui. Tuo metu punkte buvo dar du pareigūnai.

 

Užpuolikas buvo greitai sutramdytas – pareigūnai panaudojo kovinius imtynių veiksmus prieš nuteistąjį ir surakino jį antrankiais. Pareigūnui suteikta būtinoji medicinos pagalba.

 

Išpuolį įvykdęs nuteistasis buvo nedelsiant izoliuotas. Dėl šio įvykio Pravieniškių pataisos namuose-atvirojoje kolonijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 138 straipsnio 1 dalį ir tarnybinis patikrinimas. 

 
 
Informacija atnaujinta 2015 m. lapkričio 9 d. 13:01