Naujienos

Lietuvos bausmių vykdymo sistemos 95-ečio proga – aukščiausių šalies vadovų sveikinimai

2014-02-12

2014 m. vasario 11 d. Kalėjimų departamentas prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos ir jam pavaldžios įstaigos minėjo Lietuvos bausmių vykdymo sistemos įkūrimo 95-metį. Ta proga vyko įvairūs iškilmingi renginiai.

Vilniaus Arkikatedroje bazilikoje 14.00 val. buvo laikomos šv. Mišios, iškilmingai pašventinta Kalėjimų departamento vėliava.

Nuo 16.00 val. Lietuvos nacionaliniame dramos teatre vyko minėjimo renginys.

Sveikinimo žodį renginyje tarė aukščiausi šalies vadovai ar jų įgalioti atstovai. Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės patarėjas Valdas Jacynas perskaitė šalies vadovės sveikinimą.

Lietuvos bausmių vykdymo sistemos darbuotojus, saugančius mūsų šalies rimtį ir ramybę taip pat sveikino premjeras Algirdas Butkevičius, Teisingumo ministras Juozas Bernatonis, Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininko pavaduotojas Stasys Šedbaras (perdavęs ir komiteto pirmininko Juliaus Sabatausko sveikinimą), Generalinis prokuroras Darius Valys, Policijos generalinio komisaro pavaduotojas Renatas Požėla, Kalėjimų departamento direktorius Artūras Norkevičius, kiti svečiai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Lenkijos bei Latvijos institucijų.

Greta oficialių sveikinimų renginyje išsakytos viltys, jog bausmių vykdymo sistema toliau sėkmingai bus reformuojama, sunkų ir pavojingą darbą dirbantys pareigūnai sulauks didesnio įvertinimo ir valstybės palaikymo. Nuteistiesiems skambėjo raginimai sugebėti atsitiesti ir grįžti į normalų gyvenimą.

Renginyje neužmiršta pagerbti ir geriausiai savo darbą atliekančių Lietuvos bausmių vykdymo sistemos pareigūnų. Jų pastangos įvertintos garbingais apdovanojimais.

Pasibaigus oficialiam renginiui, svečiai buvo pakviesti į spektaklį „Visuomenės priešas“.

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. vasario 13 d. 14:51