Kontaktai

L. Sapiegos g. 1, LT-10312 Vilnius

Tel. (8 5) 271 9003

El.p. info@kalejimai.lt

Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Kontaktai žiniasklaidai:

Virginija Vervečkaitė

tel. +370 602 06 310
el. p. spauda@kalejimai.lt

Budėtojų kontaktai:
tel. (8  5) 271 9051 

 
 

Naujienos

Sankt Peterburge - tarptautinis seminaras kardomojo kalinimo klausimais

2003-02-01

Dalyvauti vasario 2 d. Rusijoje, Sankt Peterburge, prasidėsiančiame tarptautiniame seminare, kuriame bus aptariami kardomojo kalinimo Baltijos jūros šalyse klausimai, išvyko laikinasis Kalėjimų departamento vadovas Ramūnas Kalendra.
Seminarą organizuoja Europos Komisija bei Norvegijos teisingumo ministerija.
Šiame tarptautiniame renginyje dalyvauja Danijos, Estijos, Islandijos, Latvijos, Lenkijos, Norvegijos, Rusijos, Suomijos, Vokietijos ir kitų Baltijos jūros regiono šalių atstovai – teisininkai teoretikai ir ikiteisminio suėmimo (kardomojo kalinimo) srityje dirbantys praktikai.
Tris dienas šalia Sankt Peterburgo esančiame Puškine Baltijos jūros regiono valstybių teisingumo ministerijų, prokuratūrų, kalėjimų departamentų, įkalinimo įstaigų vadovai, universitetų profesoriai, kiti pasaulinį pripažinimą pelnę penitencinės sistemos specialistai dalysis savo patirtimi ir nagrinės ne vienoje šalyje aktualias kardomojo kalinimo problemas tarptautinės teisės ir visuomenėje priimtų moralės normų aspektais. Bus kalbama apie kalinimo sąlygas ir terminus, prieš įkalintuosius naudojamą prievartą ir kitus žmogaus teisių pažeidinėjimo atvejus.
Kaip ir kitos seminare dalyvaujančios valstybės, Lietuva yra pateikusi išsamią ataskaitą apie kardomąjį kalinimą mūsų šalyje.

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. kovo 17 d. 22:36