Naujienos

Hagoje kelti svarbiausi probacijos klausimai

2015-12-02

Lapkričio 26 – 27 d. Hagoje, Nyderlandų Saugumo ir teisingumo ministerijoje, vyko 6-oji konferencija, skirta CEP narių organizacijų generaliniams direktoriams. Konferencijoje dalyvavo Kalėjimų departamento direktorė Živilė Mikėnaitė ir Kauno apygardos probacijos tarnybos direktorius Saulius Rajunčius. 

 

Konferencijoje buvo diskutuojama strateginiais probacijai klausimais: pamatiniai sprendimai ir ES prioritetai; motyvacija nebenusikalsti – naujausi mokslinių tyrimų duomenys, praktiniai pavyzdžiai ir probacijos darbuotojų mokymai; privatizacija ir probacija; radikalizmas ir jo įtaka probacijai; santykiai su žiniasklaida.

 

Konferencijoje dalyvavo apie 50 Europos probacijos tarnybų atstovų. Konferencijos metu Europos probacijos tarnybų generaliniai direktoriai turėjo galimybę įgyti informacijos apie Europos šalyse vykdomas bausmes, nesusijusias su laisvės atėmimu, bei pasidalyti patirtimi su kitomis Europos probacijos tarnybomis ir visuomeninėmis organizacijomis, dirbančiomis probacijos srityje, bendrauti, dalintis informacija ir patirtimi, vyko aktyvios diskusijos aktualiais klausimais.

 
 
Informacija atnaujinta 2015 m. gruodžio 2 d. 16:03