Naujienos

Pareigūnų pastangomis aptiktas į bausmės atlikimo vietą negrįžęs nuteistasis

2014-04-23

Vilniaus pataisos namuose kalinčiam nuteistajam S.U., remiantis Bausmių vykdymo kodeksu, buvo suteikta trumpalaikė išvyka trims paroms į namus, esančius Marijampolės r. Vis dėlto, nustatytu laiku ir be pateisinamos priežasties S. U. į Vilniaus pataisos namus iš trumpalaikės išvykos nesugrįžo. Vilniaus pataisos namai apie įvykį informavo policiją ir kitas teisėsaugos institucijas.
Vilniaus pataisos namų pareigūnai, atlikdami pirmines S. U. paieškos priemones, nustatė tris galimas jo slapstymosi vietas Marijampolės mieste ir rajone. Apie tai buvo pranešta kolegoms iš Marijampolės pataisos namų Vidaus tyrimų skyriaus bei jų paprašyta patikrinti galimas nuteistojo slapstymosi vietas, o radus S. U. – jį sulaikyti.
Marijampolės pataisos namų Vidaus tyrimų skyrius nedelsiant organizavo paieškos grupę, kuri patikrino visas nurodytas galimas S. U. buvimo vietas. Vienoje iš nurodytų vietų, Marijampolės r. esančiame apleistame name, pareigūnams įdėmiai apžiūrėjus patalpas, buvo pastebėtas pasislėpęs nuteistasis S. U.
Apie aptiktą ir sulaikytą nuteistąjį buvo pranešta Vilniaus pataisos namų pareigūnams, kurie atvyko ir pristatė sulaikytą S. U. į jam paskirtą laisvės atėmimo bausmės vietą.
Dėl vengimo sugrįžti į bausmės atlikimo vietą pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. balandžio 23 d. 12:50