Naujienos

Kauno tardymo izoliatoriuje vyko tarnybiniai mokymai pareigūnams

2014-04-16

2014 m. balandžio 15 d. vykdant bendradarbiavimo sutartį su Kauno apskrities priklausomybės ligų centru, Kauno tardymo izoliatoriuje, Apsaugos ir priežiūros skyriaus pareigūnų tarnybinių mokymų metu, lankėsi šio centro gydytojai–psichiatrai Darius Jokūbonis ir Artiomas Charkavliuk, kurie vedė paskaitą tema „Narkomanijos paplitimas ir jos prevencija. Apsvaigimo nuo narkotinių ir psichotropinių medžiagų požymiai“.
Po tarnybinių mokymų įstaigoje buvo vykdomos bendrosios kratos, dalyvaujant Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės Mobilaus būrio kinologams su tarnybiniu šunimi, siekiant aptikti narkotines ir psichotropines medžiagas ir kitus suimtiesiems ir nuteistiesiems draudžiamus turėti daiktus.

Be to, buvo vykdoma kamerose turimų daiktų leistino svorio kontrolė bei tikrinama kamerų inžinerinių–techninių įrengimų būklė. Kratų metu buvo rasti ir išimti savadarbiai vandens šildytuvai, savadarbė tatuiruočių darymo mašinėlė, techniškai netvarkinga buitinė technika ir įvairūs savadarbiai svarmenys. Pasibaigus kratoms įvyko bendras Apsaugos ir priežiūros skyriaus budinčiųjų pamainų direktoriaus budinčiųjų padėjėjų ir jų pavaduotojų 2014 metų 1-ojo ketvirčio veiklos rezultatų aptarimas su įstaigos vadovybe.

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. balandžio 16 d. 13:45