Naujienos

„Žolė“ nuteistiesiems atskraidinama ir teniso kamuoliukais

2002-12-03

Pirmosiomis gruodžio dienomis Alytaus griežtojo režimo pataisos darbų kolonijos (GRPDK) pareigūnai konfiskavo nemažai narkotinių medžiagų.
Gruodžio 1-osios vakare prižiūrėtojai prie kolonijos stadiono pastebėjo stoviniuojantį nuteistąjį, nors jis tuo metu turėjo būti savo lokaliniame sektoriuje. Atlikus už vagystes nuteisto panevėžiečio 26 metų L. B. apžiūrą, vienoje jo kelnių kišenėje rastos keturios baltos tabletės su įspaustu kryžiumi. Kolonijos Vidaus tyrimų tarnybos pareigūnų nuomone, greičiausiai tai sintetinė narkotinė medžiaga – amfetaminas.
Tą patį vakarą pareigūnai sulaikė dar vieną nuteistąjį, bandžiusį slapčia išeiti iš savo lokalinio sektoriaus. Atlikus asmens apžiūrą narkotinių, kaip įtariama, medžiagų rasta ir nuteistojo 30 metų L. Š. kelnių kišenėje. Pusė gramo baltos spalvos miltelių buvo suberta į folija dengtą popierėlį nuo cigarečių pakelio. Įtariama, kad už tyčinį kūno sužalojimą, vagystes, plėšimą bausmę atliekantis Anykščių rajono gyventojas L. Š. savo drabužiuose slėpė taip pat amfetaminą.
Gruodžio 2-osios rytą draudžiamoje zonoje, esančioje prie darbo zonos, kolonijos pareigūnai aptiko lauko teniso kamuoliuką, „įdarytą“ tikru narkotinių medžiagų asorti. Per koloniją juosiančią tvorą buvo permesta maždaug 10 gramų baltų miltelių ir apie 15 gramų augalinės kilmės medžiagos. Manoma, kad tai amfetaminas ir džiovinta kanapė („žolė“).
Rastosios tabletės, milteliai ir augalinė medžiaga perduotos ekspertams. Įvykių aplinkybes tiria kolonijos Vidaus tyrimų tarnybos pareigūnai.

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. kovo 18 d. 20:59
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?