Naujienos

Kolonijos prižiūrėtojui – baudžiamoji byla

2002-11-05

Lapkričio 4 d. bendradarbiaudami su Kalėjimų departamento Vidaus tyrimų tarnybos pareigūnais, Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) agentai sulaikė Pravieniškių 2-osios sustiprintojo režimo pataisos darbų kolonijos (SRPDK) prižiūrėtoją 26 metų Nerijų Kučinską, įtariant jį piktnaudžiavimu tarnyba (LR BK 285 str. 1 d.).
Nustatyta, kad spalio 7 d. N.Kučinskas savanaudiškais tikslais, už 200 litų atlygį, į kolonijos teritoriją įnešė ir vienam nuteistajam perdavė mobiliojo ryšio telefoną „Panasonic“ be SIM kortelės.
Informaciją apie rengiamą nusikaltimą Pravieniškių 2-osios SRPDK Vidaus tyrimų tarnybos pareigūnai perdavė STT, kurie užfiksavo pinigų, o vėliau – ir telefono perdavimą.
Mobilusis telefonas buvo skirtas 37 metų nuteistajam, nuo 1999 metų vasaros kolonijoje atliekančiam bausmę už nužudymą sunkinančiomis aplinkybėmis.
Po apklausos STT Tardymo skyriuje N.Kučinskas buvo sulaikytas dviems parom.
Pravieniškių kolonijoje N.Kučinskas dirba nuo praėjusių metų spalio.
Pareigingumu ir drausme nepasižymintį prižiūrėtoją kolonijos administracija šiemet baudė net dusyk. Rugpjūčio 20 d. už aplaidžiai atliktas pareigas N.Kučinskui buvo pareikštas papeikimas, o rugsėjo 6 d. už tai, kad surašė tikrovės neatitinkantį tarnybinį pranešimą, – griežtas papeikimas.

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. kovo 18 d. 21:22
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?