Naujienos

Kaune nusižudė nepilnametis

2002-10-28

Spalio 27 d. Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriuje-auklėjimo darbų kolonijoje (NTI-ADK) nusižudė nepilnametis Vidas Pupelis. Vagyste (LR BK 271 str. 2 d.) kaltinamas šešiolikmetis kameroje kalėjo vienas.
Apie trečią valandą dienos pro duryse įrengtą stebėjimo akutę žvilgtelėjęs prižiūrėtojas pamatė ant tualeto kabinos rėmo sijos kybantį V.Pupelį.
Įjungęs antrame aukšte esančią pavojaus signalizaciją prižiūrėtojas atrakino kameros duris. Nukabinęs vaikino be gyvybės žymių kūną prižiūrėtojas pradėjo daryti dirbtinį kvėpavimą. Tuo metu jam į pagalbą atskubėjo kiti izoliatoriaus pareigūnai. Prižiūrėtoją pakeitusi bendrosios praktikos slaugytoja taip pat stengėsi atgaivinti V.Pupelį. Deja, po kelių minučių paauglys mirė.
Apie įvykį nedelsiant buvo pranešta Kauno rajono apylinkės prokuratūrai, Dainavos policijos komisariatui, Teismo medicinos instituto Kauno ekspertizės skyriui.
V.Pupelio lavoną apžiūrėjęs teismo medicinos ekspertas jokių išorinių smurto žymių neaptiko.
Kameroje, kurioje nusižudė, V.Pupelis kalėjo vienas. Kilpa buvo padaryta iš paklodės atraižos.
Įrašų apie polinkį į savižudybę V.Pupelio asmens byloje nėra. Kalbėdamasis su izoliatoriaus darbuotojais jokių nusiskundimų ar pretenzijų jis nebuvo išsakęs.
Į Kauno NTI-ADK V.Pupelis iš Šiaulių tardymo izoliatoriaus buvo perkeltas šių metų spalio 23 d.
Anksčiau už vagystę jau teistas V.Pupelis. buvo suimtas įtariant, kad šių metų spalio 9 d. Raseiniuose, seniūnijos pastate, iš kabinete gulėjusios D.Ž. rankinės pavogė jai priklausiusį turtą – 5087 litus, auksinę grandinėlę, pakabuką bei auskarą.
Pagal ankstesnį, 2000 m spalio 11 d,. Ignalinos rajono apylinkės teismo nuosprendį paskirtosios bausmės vykdymas V.Pupeliui buvo atidėtas.
Dėl kalinamojo V.Pupelio mirties Kauno NTI-ADK atliekamas tarnybinis tyrimas.

 
 
Informacija atnaujinta 2014 m. kovo 18 d. 21:25
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?