Naujienos

Suimtųjų ir nuteistųjų dailės darbų paroda iš Vilniaus persikėlė į Kauną

2015-01-27

2015 m. sausio 22 d. Kauno oro uoste buvo atidaryta Kauno tardymo izoliatoriaus suimtųjų ir nuteistųjų dailės darbų paroda „Menas daro mane kitu žmogumi“, kuri iki šiol buvo eksponuojama Asociacijos „Novi homines“ galerijoje Vilniuje. Sveikinimo žodį tarė oro uosto direktorius Bruno Kaspar: „Džiugu, jog nuteistųjų asmenų kūrybinius darbus galės pamatyti ir didelė visuomenės dalis“.

Asociacijos direktorė Ieva Jasaitytė pasidžiaugė, jog kurdami žmonės gali atsiplėšti nuo sunkios realybės, išreikšti savo mintis, svajones.

Kauno tardymo izoliatoriaus Socialinės reabilitacijos skyriaus viršininkė Vilija Pitkauskienė padėkojo Asociacijos „Novi homines“ atstovams, kurie surado laiko ir noro atsigręžti į socialinės atskirties asmenų grupę – nuteistuosius, sakydama, jog „žmogiškąjį gerumą galima atrasti kiekviename žmoguje, taigi net ir toje grupėje, kurią visi norėtų pasmerkti. Juk nėra taip sunku padėti suklupusiam asmeniui atsistoti, įnešti į jo gyvenimą gėrio, suteikti tikėjimo, kad jis yra reikalingas ir laukiamas.“

Visus susirinkusius savo dainomis džiugino „X faktoriaus“ dalyviai dainininkai Ieva Ščerbinskaitė ir Audrius Petrauskas.

 

Kauno tardymo izoliatoriaus informacija

 
 
Informacija atnaujinta 2015 m. sausio 27 d. 16:20