Naujienos

Nuteistieji dalyvavo arkivyskupo Teofiliaus Matulionio beatifikacijos iškilmėse

2017-06-25

2017 m. birželio 25 d. du Alytaus pusiaukelės namų nuteistieji, kartu su socialine darbuotoja Rasa Gražuliene ir piligrimų grupe iš Alytaus Šv. Angelų Sargų parapijos, dalyvavo Vilniaus Katedros aikštėje pirmą kartą Lietuvos istorijoje vykusiose iškilmėse – arkivyskupo Teofiliaus Matulionio paskelbimo palaimintuoju.

Atvykusieji pateko į artimiausius sektorius, į kuriuos buvo suskirstyta Katedros aikštė. Pusiaukelės namų nuteistiesiems pavyko prisiliesti prie specialaus sarkofago, kuriame į sostinę iš Kaišiadorių katedros buvo atvežtas arkivyskupo kūnas. Prisilietimas prie palaimintojo relikvijų paliko jiems neišdildomą įspūdį, kaip ir visas renginys, kuris savo masiškumu ir geru organizavimu nenusileido didžiausiems pasaulietiniams renginiams. 

Nuteistieji pirmą kartą dalyvavo tokiame renginyje ir dėkojo už šią suteiktą galimybę. Tačiau labiausiai jie turėtų būti dėkingi tiems, kurie įvertino jų pastangas ir suteikė teisę likusią bausmės dalį atlikti Pusiaukelės namuose. Taip pat jie turėtų būti  (ir yra) dėkingi Dievui už tikėjimo malonę, kuri atvedė juos į visos Lietuvos tikėjimo ir pasitikėjimo Dievu šventę.

 
 
Informacija atnaujinta 2017 m. birželio 28 d. 14:32