Kontaktai

L. Sapiegos g. 1, LT-10312 Vilnius

Tel. (8 5) 271 9003

El.p. info@kalejimai.lt

Atverti interaktyvų žemėlapį

 

Kontaktai žiniasklaidai:

Virginija Vervečkaitė

tel. +370 602 06 310
el. p. spauda@kalejimai.lt

Budėtojų kontaktai:
tel. (8  5) 271 9051 

 
 

Naujienos

Kalėjimų departamento delegacija lankėsi Lenkijoje

2016-07-05

2016 m. birželio 29 d. – liepos 2 d. Kalėjimų departamento delegacija, vadovaujama Kalėjimų departamento direktorės Živilės Mikėnaitės, vyko į vizitą Lenkijos Respublikoje, generolo Jacek Kitliński, Lenkijos Kalėjimų tarnybos generalinio direktoriaus, kvietimu. Vizito metu delegacija lankėsi Popovo ir Kališo miestuose veikiančiuose pareigūnų mokymo centruose, Varšuvoje esančiame Elektroninio monitoringo centre ir dalyvavo oficialioje pareigūno pirmojo laipsnio suteikimo ceremonijoje.

 

Lenkijos Kalėjimų tarnybos generalinis direktorius Jacek Kitliński džiaugiasi, kad bendradarbiavimas tarp Lietuvos ir Lenkijos kalėjimų sistemų vystosi naudinga ir veiksminga kryptimi, ir pabrėžia, kad Lietuvos ir Lenkijos kalėjimų tarnybų užduotys ir problemos yra panašios, todėl šių tarnybų pareigūnai taip gerai supranta vieni kitus. Kalėjimų departamento direktorė Živilė Mikėnaitė teigia, kad Lenkijos bausmių vykdymo sistemos pareigūnai žavi rodydami pasididžiavimą ir didžiulę pagarbą tarnybai.

 

Vizito metu delegacija domėjosi nuteistųjų užimtumo darbine veikla patirtimi Lenkijos įkalinimo įstaigose ir Elektroninio monitoringo centro gerąja praktika. Taip pat buvo aptartos galimybės organizuoti bendrus Lenkijos ir Lietuvos bausmių vykdymo sistemos darbuotojų mokymus, siekiant užtikrinti ilgalaikį bendradarbiavimą ir glaudžius santykius. 

 
 
Informacija atnaujinta 2016 m. liepos 21 d. 11:46