Naujienos

Šiaulių tardymo izoliatorius plečia socialinių partnerių ratą

2021-06-25

2021 m. birželio 22 d. Šiaulių tardymo izoliatorius pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Vilniaus universitetu. Sutartyje numatytos įvairios bendradarbiavimo su Vilniaus universiteto Šiaulių akademija formos: planuojamos bendros socialines akcijos, projektai bei renginiai.

Bendradarbiavimu siekiama kalintiems asmenims sudaryti daugiau realių galimybių tobulėti, pasirengti konkurencijai darbo rinkoje, didinti motyvaciją aktyviais veiksmais ruoštis savarankiškam gyvenimui.

„Sutartis sukuria sąlygas Šiaulių tardymo izoliatoriaus darbuotojams dalyvauti Vilniaus Universiteto Šiaulių akademijoje organizuojamose mokslinėse – praktinėse konferencijose ir taip tobulinti savo kvalifikaciją“, - sakė sutarties vykdymą kuruojančio Resocializacijos skyriaus laikinasis vadovas Aleksandras Molčanovas. Jis pažymėjo, kad Vilniaus Universiteto Šiaulių akademijos studentams sutartis atveria galimybes atlikti mokomąją praktiką Šiaulių tardymo izoliatoriuje bei įsitraukti į savanorišką veiklą per įvairius bendrus edukacinius bei švietėjiškus projektus.

„Džiaugiamės turėdami galimybę tęsti jau ne pirmus metus trunkančią prasmingą draugystę ir bendradarbiavimą. Nuteistieji su nekantrumu laukia galimybės vėl sugrįžti į Šiaulių akademijos botanikos sodą ir prisidėti prie aplinkos tvarkymo darbų, iš mokslininkų mokytis dekoratyvinių augalų priežiūros paslapčių, jas pritaikyti praktikoje dalyvaujant įstaigoje labai populiariame „Žaliosios oazės“ projekte“, - sutarties nauda ir prasmingumu neabejojo A. Molčanovas.

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. birželio 25 d. 12:24
 

Alternatyvi bausmė

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?