Naujienos

Kalėjimų departamentas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Vilniaus kolegija

2022-10-25

Kalėjimų departamento prie LR teisingumo ministerijos direktorius Virginijus Kulikauskas pasirašė sutartį su Vilniaus kolegijos direktore Žymante Jankauskiene dėl atstovaujamų institucijų bendradarbiavimo.

 

Nuo šiol mokslo įstaigos ruošiami socialinio darbo specialybės studentai galės atlikti praktiką pataisos įstaigose.

 

„Džiaugiamės turėdami tokius partnerius, kurie supranta, kaip reikalingas ir svarbus socialinis darbas su nuteistaisiais. Mes prieš dvejus metus pradėjo taikyti socialinio darbo modelį įkalinimo įstaigose, dabar ir Kalėjimų departamentas, Ir Vilniaus kolegija mato, kad socialinio darbo dalis čia turi būti vis platesnė, todėl dirbti su nuteistaisiais rengiami socialiniai darbuotojai – bus ypač mūsų laukiami specialistai, esame pasirengę prisidėti prie jų mokymo ir parengimo“, - sako Kalėjimų departamento direktorius Virginijus Kulikauskas.

 

Taip pat Kalėjimų departamento direktorius Virginijus Kulikauskas ir Vilniaus kolegijos direktorė Žymantė Jankauskienė susitarė dėl bendrų projektinių veiklų, bausmių vykdymo sistemos darbuotojų kvalifikacijos kėlimo galimybių, bendradarbiavimo tobulinant studijų programas, rengiant metodinę literatūrą, organizuojant bendrus edukacinius renginius.

 
 
Informacija atnaujinta 2022 m. spalio 25 d. 09:04