Naujienos

Į pasimatymus su nuteistaisiais moterys nešė narkotikų

2023-02-15

Lietuvos kalėjimų tarnybos Alytaus kalėjime buvo pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti, kai atvykę aplankyti įkalintų artimųjų moterys bandė įnešti ir psichoaktyvių medžiagų.

 

Vienu atveju Alytaus kalėjimo Saugumo valdymo skyriaus pareigūnai bendradarbiaudami su Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnais užkardė draudžiamų daiktų ir galimai narkotinių medžiagų patekimą, kai atliko į pasimatymą su giminaičiu atvykusios nuteistosios kratą ir jos metu paėmė, kaip įtariama, narkotines medžiagas bei draudžiamų mobiliojo ryšio priemonių priedus. Atlikę daugiau kratų - įtariamosios automobilyje ir gyvenamosiose vietose – pareigūnai aptiko dar didesnius kiekius įvairių galimai narkotinių ar psichotropinių medžiagų, taip pat svarstykles skirtas minėtoms medžiagoms sverti ir kanapėms smulkinti skirtą smulkintuvą.

 

Kitas ikiteisminis tyrimas pradėtas, kuomet Lietuvos kalėjimų tarnybos Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai tikrindami kriminalinės žvalgybos informaciją užkardė galimų narkotinių medžiagų patekimą į Alytaus kalėjimą. Prevencinio pokalbio metu į trumpalaikį pasimatymą atvykusi nuteistojo žmona prisipažino kūno ertmėse slepianti paketą su rusvos spalvos biria medžiaga.

 

Ikiteisminius tyrimus organizuoja ir jiems vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Alytaus apylinkės prokuratūros prokurorai.

 

 

 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2023 m. vasario 15 d. 09:55