Naujienos

4ROOMS teatro kolektyvo užsiėmimai Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriuje - pataisos namuose

Kauno nepilnamečių tardymo izoliatoriuje-pataisos namuose trijų užsiėmimo ciklą pravedė 4Rooms teatro kolektyvas, vadovaujamas Raimondos Agnės Medeišienės. 4 ROOMS - forumo teatro trupė, jungianti profesionalius kūrybininkus bei taikomųjų teatro metodų įrankiais kviečianti diskutuoti aktualiomis temomis.Jaunuoliai jau nuo pirmojo susitikimo pavasarį, laukė sugrįžtant aktorių. Trys susitikimai buvo skirti ugdymui: atpažinti savo gebėjimus; atrasti gyvenime buvusias džiaugsmo ir laimės akimirkas; patiems kurti; spręsti konfliktus; pažinti žmones, priimti ir bendrauti su skirtingų kultūrų žmonėmis.
Jaunimui svarbiausia buvo tiesiog matyti aktorius ir jų klausytis, ypač tų, kuriuos pažįsta iš rodytų serialų. Labiausiai laukiamas Mantas Cegelskas – „blogasis prokuroras“ iš filmo „Rimti reikalai“: jam jaunimas tuoj pat priminė visus jo darbelius, matytus seriale. Na, o Mantui kiekvieną kartą tenka pasakoti, kad vaidmuo ir žmogus yra du skirtingi dalykai. Šiltai jaunuoliai priėmė Irena Jankutę, pamiltą dar pavasario susitikime, o su Vytautu Kontrimu ir Valentinu Krulikovskiu auklėtiniai susipažino tik šiuose susitikimuose.
Pataisos namų bendruomenė dėkoja teatrui už dovanotas pamokas, juoką ir kūrybą bei įdomius ir interaktyvius metodus, skatinančius jaunuolių pokyčius ir padedančius jiems gyvenimo kelyje atrasti tikrąsias vertybes, nuoširdų buvimą kartu ir pasitikėjimą. Lauksime kitų susitikimų!

Informacija atnaujinta 2019 m. spalio 31 d. 14:52

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos