Kontaktai



Alytaus pataisos namai

Vadovybė

El. pašto adresų sudarymo tvarka:

Darbuotojų elektroninio pašto adresai sudaromi pagal šią formą, nevartojant lietuviškų raidžių: vardas.pavarde@apn.lt

Genadijus Lepiochinas

Direktorius
(8 315) 73 110 genadijus.lepiochinas@apn.lt

Vygantas Laučys

Direktoriaus pavaduotojas
(8 315) 73 020 vygantas.laucys@apn.lt

Raimundas Markauskas

Direktoriaus pavaduotojas
(8 315) 73 070 raimundas.markauskas@apn.lt

Veiklos organizavimo skyrius

Aušra Česnavičienė

Vedėja
(8 315) 51 679 ausra.cesnaviciene@apn.lt

Sonata Buzaitienė

Patarėja
(8 315) 74 988 sonata.buzaitiene@apn.lt

Deividas Aleksandravičius

Vyriausiasis specialistas (teisininkas)
(8 315) 52 463 deividas.aleksandravicius@apn.lt

Mindaugas Kabelis

Vyriausiasis specialistas (teisininkas)
(8 315) 52 463 mindaugas.kabelis@apn.lt

Turto valdymo skyrius

Žydrūnas Valentinavičius

Vedėjas
(8 315) 52 594 zydrunas.valentinavicius@apn.lt

Lina Truncienė

Patarėja (buhalteriniam darbui)
(8 315) 51 075 lina.trunciene@apn.lt

Enrika Tamašaitytė

Specialistė (viešiesiems pirkimams)
(8 315) 53 406 enrika.tamasaityte@apn.lt

Resocializacijos skyrius

Einius Sušinskas

(laikinai vykdo viršininko pareigas)
(8 315) 51 184 einius.susinskas@apn.lt

Gintaras Bundza

Vyriausiasis specialistas (pusiaukelės namams)
(8 315) 73 687 gintaras.bundza@apn.lt

Kamilė Treinauskaitė

Laikinai vykdo Resocializacijos skyriaus patarėjo (psichologiniam darbui) funkcijas
(8 315) 52 001 kamile.treinauskaite@apn.lt

Saugumo valdymo skyrius

Linas Šimkus

Viršininkas
(8 315) 51 882 linas.simkus@apn.lt

Nerijus Futramentas

Viršininko pavaduotojas
(8 315) 52 001 nerijus.futramentas@apn.lt

Rolandas Marcinauskas

Patarėjas (nuteistųjų įskaitos klausimais)
(8 315) 53 542 rolandas.marcinauskas@apn.lt

Iveta Kašėtaitė

Jaunesnioji specialistė (atsakinga už vaizdo konferencijas)
(8 315) 56 108 iveta.kasetaite@apn.lt
Informacija atnaujinta 2022 m. sausio 3 d. 13:16