Naujienos

Stalo teniso varžybos Pusiaukelės namuose

2018-03-28

            Lietuvoje keturiose pataisos įstaigose jau veikia Pusiaukelės namai. Siekiant Pusiaukelės namų nuteistųjų pozityvaus užimtumo, bendravimo ir bendradarbiavimo tarp įstaigų darbuotojų neformalioje aplinkoje, buvo organizuotos stalo teniso varžybos tarp Alytaus, Marijampolės, Pravieniškių ir Vilniaus pusiaukelės namų nuteistųjų. Marijampolės pusiaukelės namų atstovai atvykti negalėjo.

                 Varžybos vyko 2018 m. kovo 27 d. Alytaus pusiaukelės namuose. Teisėjavo laikinai einantis Socialinės reabilitacijos skyriaus viršininko pareigas Einius Sušinskas. Po įnirtingos kovos pirmą ir antrą vietą laimėjo Alytaus pusiaukelės namų nuteistieji, trečią vietą – Pravieniškių pusiaukelės namų nuteistasis. Laimėtojams taures įteikė Alytaus pataisos namų direktorius Kęstutis Jasmontas. Direktorius pasidžiaugė, kad ne tik Pusiaukelės namų darbuotojai bendrauja ir bendradarbiauja, bet į bendrą veiklą įsitraukė ir nuteistieji.

                 Artimiausiu laiku numatomos futbolo varžybos tarp Alytaus, Marijampolės, Pravieniškių ir Vilniaus pusiaukelės namų nuteistųjų, kurias organizuos Vilniaus pusiaukelės namų darbuotojai. 

 
 
Informacija atnaujinta 2018 m. kovo 28 d. 15:41
 

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos