Naujienos

Spektaklis „Dulkėti veidrodžiai“

2020-08-28

Šių metų rugpjūčio 26 d. Alytaus pataisos namų darbuotojai, kartu su kameriniu teatru organizavo spektaklį „Dulkėti veidrodžiai“ . Tai jauno aktoriaus Raimondo Klezio debiutinė pjesė vienam aktoriui, kurią režisuotame Ievos Jackevičiūtės mono spektaklyje jis pats ir atliko sukurdamas virš dešimt vaidmenų.

Pjesėje buvo atskleista nemeilės tema. Čia buvo gausu autobiografinių motyvų, kuriais remdamasis autorius pasakojo apie provincijoje gyvenančių jaunų žmonių mėginimą pabėgti nuo monotoniškos rutinos vartojant svaigalus bei viso to skaudžias pasekmes.

Po spektaklio autorius, kartu su renginyje dalyvavusia psichologe, klausė žiūrovų: kokios mintys juos aplankė spektaklio metu ? kokie klausimai iškilo po spektaklio? ar viską suprato? ką reiktų keisti spektaklyje ar tam tikroje spektaklio dalyje, vaidinime rodant spektaklį ateityje kitiems žiūrovams?

Diskusijos metu nuteistieji domėjosi ką reiškia tam tikra spektaklio dalis? ką autorius turėjo omenyje, sukurdamas tam tikrą vaidmenį? kodėl vieno ar kito herojaus pasirinkti tokie vardai? Kodėl vienos spektaklio dalies herojus piešinius piešė būtent tokiomis spalvomis ir tokius piešinius? Taip pat nuteistieji domėjosi kas bus toliau? Ar bus spektaklio tęsinys? Kada spektaklio autorius ir aktorius vėl atvažiuos? Galbūt su spektaklio tęsiniu ar nauju pasirodymu? Taip pat nuteistieji klausė ar laisvėje rodomo spektaklio metu į spektaklio herojų tam tikrus vaidmenis yra įtraukiami žiūrovai?

Diskusijos metu daugelis nuteistųjų po spektaklio teigė, kad spektaklyje kažką pamatė iš savo gyvenimo.

Po spektaklio nuteistieji plojimais ir padėkos žodžiais atsidėkojo autoriui už pasirodymą.

Aktorius džiaugėsi spektaklio metu sukurta aplinka, kad būdamas tarp žiūrovų jautėsi jaukiai. 


 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. rugpjūčio 28 d. 13:49