Naujienos

Architektūriniai statiniai iš makaronų ir plastilino

2021-11-04

Alytaus pataisos namuose buvo organizuotas užsiėmimas su nuteistaisiais, naudojant makaronus „spageti“ ir plastiliną.

Nuteistieji, naudodami makaronus "spageti" ir plastiliną, darė architektūrinius statinius. Tai buvo labai kruopštus, kantrybės ir meninių gebėjimų reikalaujantis užsiėmimas. Neužteko vien sugalvoti savo statinio, bet reikėjo jį ir realizuoti pasitelkiant šiek tiek plastilino ir makaronų.

Prireikė daug kantrybės, nes daug kartų statiniai griuvo, lūžo, bet nuteistieji nepasidavė ir vis bandė statyti iš naujo. Nuteistiesiems tai tarsi modelis, kad panašiai viskas vyksta ir gyvenime. Suklupus, susidūrus su sunkumais, reikia stengtis atsistoti ir kantriai bandyti vėl ir vėl iš naujo.

Nuteistuosius sudominti pozityviomis laisvalaikio veiklomis kartais būna didelis iššukis – vieni gėdijasi, kito bijo būti išjuokti, dar kiti mano, kad jiems nepasiseks. Vis dėlto nuolat siūlant nuteistiesiems įvairias veiklas norinčiųjų gretos nors ir mažais žingsneliais, bet didėja. Net ir tie, kurie niekada negalvojo, kad kažką darys patys, tiesiog perlipa per savo principus ir išbando naujoves. Taip ir šįkart nuteistieji džiaugėsi savo sukurtais statiniais ir įdėtu darbu.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. lapkričio 4 d. 16:39