Naujienos

Bendradarbiaujame su Vilniaus arkivyskupijos Caritu

2018-10-26

2018 m. liepos 13 d. Kalėjimų departamentas prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos ir Vilniaus arkivyskupijos Caritas sudarė paslaugų nuteistiesiems teikimo sutartį. Vadovaujantis šia sutartimi Alytaus pataisos namuose sėkmingai įgyvendinama Socialinių įgūdžių lavinimo programa. Spalio 18 ir 25 dienomis Vilniaus arkivyskupijos Carito Nuteistųjų konsultavimo centro darbuotojai teikė kompleksinę pagalbą Alytaus pataisos namuose bausmę atliekantiems asmenims. Buvo vedamos individualios socialinės konsultacijos, kurių metu kartu su nuteistuoju buvo analizuota jo probleminė situacija, ieškota sprendimo būdų. Nuteistiesiems buvo teikta informacija apie socialinės pagalbos galimybes laisvėje, teiktos praktinės konsultacijos bei skaityta paskaita apie antstolių veiksmus.

Daug dėmesio susilaukė paskaitos bei grupiniai užsiėmimai apie finansų valdymą, priklausomybės ligas, konfliktinių situacijų ir streso valdymą, mąstymą ir elgesį. Socialinės reabilitacijos skyriaus specialisto Eimučio Nenartavičiaus iniciatyva buvo surengtos atskiros paskaitos drausmės grupėje laikomiems nuteistiesiems. Iš viso paskaitose ir individualiuose užsiėmimuose dalyvavo 134 nuteistieji.

Veiklą organizavo ir svečiais rūpinosi Psichologinės tarnybos specialistė Sandra Kratavičiūtė.

Esame dėkingi už kvalifikuotos pagalbos nuteistiesiems teikimą Nuteistųjų konsultavimo centro vadovei Raimondai Čižauskaitei, socialiniam darbuotojui Simon Johannes Schwarz, psichologui Dominykui Šimkui ir teisininkui Andriui Jarošenko.

 


 

 

 
 
Informacija atnaujinta 2018 m. spalio 26 d. 14:14
 

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos