Naujienos

Renginys ,,Popierinės gėlės“

2019-02-14

Šių metų vasario 13 d. Psichologinės ir socialinės reabilitacijos centre vyko edukacinis užsiėmimas „Popierinės gėlės“, skirtas Šv. Valentino dienai paminėti. Lietuvoje ši diena švenčiama nuo Nepriklausomybės atgavimo, tai yra, nuo 1990-ųjų metų. Manoma, jog šventės pavadinimas kilo iš Romos vyskupo Valentino vardo, kuris vėliau buvo paskelbtas šventuoju. Užsiėmimo tematiką pasiūlė veiklūs nuteistieji, o Resocializacijos skyriaus darbuotojai renginį organizavo visiems norintiems jame dalyvauti. Iš viso užsiėmime dalyvavo 25 nuteistieji.

Nuteistieji, į rankas paėmę popieriaus lapą, pieštuką, žirkles, klausė pamokymų, studijavo brėžinius ir kūrė įvairius lankstinius. Pažengusieji užsiėmė origami, dalinosi savo patirtimi su pradedančiaisiais. Po edukacinio užsiėmimo daugelis teigė, kad buvo maloniai nustebę, kai pamatė kiek gražių dalykų galima padaryti iš paprasčiausio popieriaus lapo, pasitelkus laiką ir kantrybę... Ant stalo nugulė įvairiaspalvės gėlės, atvirutės, širdelės, gulbės. Dalyviai išmoktą popieriaus lankstymo techniką pasitelks ir leisdami laisvalaikį būryje.

Per užsiėmimą pagamintus dirbinius nuteistieji `galės padovanoti į pasimatymus atvykusiems artimiesiems. Tai priminimas nepamiršti savo mylimų žmonių, kuriuos norisi nustebinti, nes per kasdienius rūpesčius dažnai tokį svarbų dalyką pamirštame...

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. vasario 14 d. 10:18
 

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos