Naujienos

Protų mūšis – „Auksinis Ruduo 2019 m.“

2019-11-07

Alytaus pataisos namuose 2019 m. lapkričio 5 d buvo organizuotas Protų mūšis įstaigos darbuotojams – tai intelektualus komandinis renginys. Iš pradžių norintieji dalyvauti registravosi nedrąsiai, tačiau vėliau užsiregistravo daug dalyvių. Buvo suformuotos 4 mišrios komandos po 7 žmones.

Darbuotojai sprendė žinių ir vizualines užduotis, kūrybinius klausimus, ir kt. Klausimai nereikalavo ypatingų specifinių žinių, bet norint išspręsti visus rebusus vieno proto nebūtų pakakę, net ir keliems vienu metu buvo ką veikti. Tačiau užduotys tapo įveiktos, kai darbuotojai pradėjo dirbti kaip vieningai mąstanti komanda.

Atsakymui į klausimą buvo duodama 1, 2 ar 5 minutės – kas tik padidino azartą. Komandai, galvojant atsakymus, gimė įdomios ir smagios diskusijos, pakurstančios komandinę dvasią ir ištirpdančios įtampą. O atsakymų paskelbimas susilaukė įvairių reakcijų: nuo gausių ovacijų, diskusijų iki šypsnio ir aplodismentų!

Renginio pabaigoje visos komandos buvo apdovanotos saldžiais prizais. Taip pat buvo išrinkti renginio drąsiausias dalyvis (Roma Liutkauskienė) ir šmaikščiausias dalyvis (Ignas Turčinas). Jiems įteikti prizai.

Po renginio visi dalyvavusieji vaišinosi dideliu tortu „Visiems nugalėtojams“, kurį dovanojo Lietuvos Respublikos ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos atstovės Alytaus pataisos namuose Jurgita Mansevičienė. 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. lapkričio 7 d. 14:19
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos