Naujienos

Pirmosios pagalbos mokymai nuteistiesiems

2019-10-23

2019 m. spalio 16,18 ir 23 dienomis į Alytaus pataisos namus atvyko Alytaus miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro darbuotojai pravesti praktinius pirmos pagalbos mokymus: suteikė esminius gaivinimo, miokardo infarkto, insulto, užspringimo, anafilaksinio šoko, kaulų lūžių, išnirimų imobilizacijos, kraujavimo, žaizdų tvarkymo prevencijos pagrindus, supažindino su defibriliatoriumi.

          Buvo juntamas didelis susidomėjimas pirmosios pagalbos teikimo mokymais, kurie vyko nuteistiesiems, asmenims, nuteistiems laisvės atėmimu iki gyvos galvos ir terminuotu laisvės atėmimu. Nuteistieji norėjo ne tik atnaujinti jau turimas žinias, bet ir tęsti mokymų ciklą ateityje, įgyti pakankamai žinių, kad būtų galima savanoriauti laisvės atėmimo vietose, o atlikus bausmę – už jos ribų.

          Alytaus miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro darbuotojai nuteistiesiems pirmosios pagalbos mokymus vedė remdamiesi esminiais efektyvios veiklos principais, tai yra operatyvumu (užtikrinamas neatidėliotinas ir tikslus reagavimas į pagalbos prašymus), profesionalumu (uždavinius įgyvendina ir funkcijas atlieka specialią mokymo programą išklausę savanoriai), savanoryste (aš gyvenu ne tik dėl savęs, bet ir dėl kitų, tai yra mano prigimtis, mano pareiga). Taip reiškiama pagarba didžiausiam turtui – žmogaus gyvybei.

          Pirmosios pagalbos mokymus nuteistiesiems organizavo ir koordinavo Resocializacijos skyriaus specialistai.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. spalio 23 d. 16:11
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos