Naujienos

Nuteistieji prieš profesionalius krepšininkus

Alytaus pataisos namuose liepos 18 d. vyko krepšinio varžybos tarp nuteistųjų komandos ir gerai žinomų buvusių Lietuvos krepšininkų komandos, kuriai atstovavo Tomas Pačėsa, Rimas Kurtinaitis, Artūras Jomantas, Steponas Babrauskas, Darius Lukminskas bei ES atstovybės Rusijos Federacijoje vadovas Vygaudas Ušackas.

Varžybos prasidėjo labai nervingai, jaudinosi tiek nuteistieji, tiek svečiai. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo minimalus 26 – 25 nuteistųjų naudai, juos labai audringais plojimais palaikė gausus nuteistųjų būrys. Tačiau rungtynės pasibaigė rezultatu 39 – 41 svečių pergale. Abi komandos žaidė labai džentelmeniškai ir draugiškai. Pasibaigus rungtynėms dalyviai pasveikino vieni kitus. Nuteistieji pakvietė krepšininkus atvykti ir kitais metais, nes nori įrodyti, kad gali nugalėti buvusių krepšininkų komandą.

Direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Volungevičius svečiams įteikė atminimo dovanėle, kurias pagamino patys nuteistieji.

Svečiai pažadėjo atvykti kitais metais ir pratęsti gražias krepšinio tradicijas Alytaus pataisos namuose.

Informacija atnaujinta 2016 m. rugpjūčio 29 d. 09:24