Naujienos

Kalėjimų departamento direktoriaus dėmesys nusipelniusiems pareigūnams

2018-02-07

Vasario 11 d. minima pataisos pareigūnų profesinė šventė. Šia proga kasmet yra renkami geriausi ir labiausiai nusipelnę busmių vykdymo sistemos pareigūnai.

Vasario 7 d. į Alytaus pataisos namus atvyko Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos direktorius Robertas Krikštaponis ir direktoriaus patarėjas, Antanas Laurinėnas pasveikinti ir įteikti apdovanojimus geriausiems pareigūnams.

Išrinkti du geriausi 2017 metų Apsaugos ir priežiūros pareigūnai, iš kurių vienas – Alytaus pataisos namų pareigūnas. Kalėjimų departamento direktorius Robertas Krikštaponis asmeniškai pasveikino nominacijoje „Geriausias 2017 metų Apsaugos ir priežiūros pareigūnas“ Nerijų Futramentą, Alytaus pataisos namų Apsaugos ir priežiūros specialistą, ir įteikė vardinę dovaną – laikrodį.

Taip pat už nepriekaištingą tarnybą ir gerus darbo rezultatus Lietuvos bausmių vykdymo sistemos 99-ųjų įkūrimo metinių proga Kalėjimų departamento direktorius Robertas Krikštaponis apdovanojo šiuos Alytaus pataisos namų pareigūnus:

Aurimą Jankauską, Alytaus pataisos namų Socialinės reabilitacijos skyriaus specialistą, – trečiojo laipsnio pasižymėjimo ženklu „Už nepriekaištingą tarnybą“,

Valdą Keršį, Alytaus pataisos namų Apsaugos ir priežiūros skyriaus vyriausiąjį specialistą, – trečiojo laipsnio pasižymėjimo ženklu „Už nepriekaištingą tarnybą“,

Vaidą Dailydą, Alytaus pataisos namų Apsaugos ir priežiūros skyriaus jaunesnįjį specialistą, – vardine dovana (suvenyriniu miesto medaliu).

Kalėjimų departamento direktorius visiems darbuotojams dėkojo už sunkų darbą ir palinkėjo sėkmės tarnyboje.
 
 
Informacija atnaujinta 2018 m. vasario 7 d. 13:23
 

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos