Naujienos

Kaip atrasti naują kelią per savanorystę

Rugsėjo mėnuo Alytaus pataisos namuose buvo paskelbtas gerų darbų mėnesiu - todėl visa veikla, renginiai buvo lydimi gerų darbų ir gerų minčių.

Alytaus pataisos namuose aplankė ir Kalėjimų departamento Mokymo centro darbuotoja Fausta Palaimaitė. Renginio tema - "Kaip atrasti naują kelią per savanorystę". Pagrindinė renginio idėja buvo orientuota pokalbiams apie savanorystę, kaip tai yra svarbu pačiam savanoriui, ir kiek reikšminga kitam, kuris laukia paramos, o kartais tam užtenka ir paprasto pokalbio ar palaikymo už rankos.

Renginio metu Fausta pristatė filmuotą medžiagą iš 2021 m. rugsėjo mėnesį vykusio piligriminio žygio, kalbėjo apie potyrius, ką išgyveno ji pati ir kartu buvę žmonės – tiek nuteistieji, tiek darbuotojai ir kiti savanoriai.

F. Palaimaitė pakvietė nuteistuosius kuo dažniau daryti gerus darbus, dalyvauti savanoriškose veiklose. Taip pat pristatė įvairius užimtumo, veiklos projektus. Ji puikiai geba įkvėpti kitus pabandyti daryti tai, ko kartais nei ji, nei galbūt kiti žmonės nėra darę ir nemoka.

Renginio pabaigoje Faustai Palaimaitei buvo įteikta Alytaus pataisos namų direktorius Genadijaus Lepiochino padėka už nuoširdų bendradarbiavimą su Alytaus pataisos namais, ir indėlį skatinant nuteistųjų pozityvų užimtumą.

 

Informacija atnaujinta 2021 m. spalio 7 d. 16:29