Naujienos

Išleidome į užtarnautą poilsį

2020-10-06

2020 m. rugsėjo 30 d. išleidome į užtarnautą poilsį ilgametę, 47 metus Alytaus pataisos namuose dirbusią darbuotoją Laimutę Zautrienę, Eilę metų dirbusi Personalo skyriuje  (šiuo metu Veiklos organizavimo skyrius) ji buvo tikra savo srities profesionalė. Visuomet mielai padėdavo ir patardavo personalo klausimais. Per darbo Personalo skyriuje metus priėmė į darbą daug darbuotojų, daugelis jų dirba ir šiandien. Paskutinę darbo dieną įstaigoje Laimutė prisiminė kiekvieną, atėjusį su ja atsisveikinti ir padėkoti, kaip pirmą dieną atėjusį į darbą įstaigoje.

Už nepriekaištingą darbą darbuotoja buvo ne kartą skatinta, nuobaudų neturėjo. Laimutė įstaigoje eitas specialisto (personalui) pareigas turėjo palikti dėl pataisos įstaigose vykstančios reorganizacijos, dalį personalo funkcijų perduodant Bendrųjų funkcijų centrui.

Laimutei Zautrienei padėkoti už darbui atiduotus gražiausius metus susirinko nemažas būrys įstaigos darbuotojų. Buvo įteiktos atminimo dovanos, gėlės, padėkota už puikius santykius, gerą darbą ir buvimą kolektyvo nare ilgus metus.

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. spalio 6 d. 14:33