Naujienos

Įkvepiantis susitikimas su priklausomybės ligų „Alfa centras“ komanda

2019-12-30

Kiekvieno priklausomybės įkaitu tapusio žmogaus lūžio taškas, kai sakoma „man jau gana“, yra skirtingas, tačiau tai lemiamas momentas, kuriuo prasideda pokyčiai. Tai puikiai supranta priklausomybės ligų „Alfa centras“ vadovas Vladislavas Pocius, kuris su savo komanda gruodžio 19 d. atvyko į Alytaus pataisos namus pasidalinti savo patirtimi.

Reabilitacijos centro komanda sužaidė draugiškas futbolo varžybas su Alytaus pataisos namų nuteistaisiais. Rezultatu 6:9 laimėjo Alytaus pataisos namų komanda, kurią sudarė 6 nuteistieji. Po varžybų Alytaus pataisos namų resocializacijos centro darbuotojai pakvietė nuteistuosius į susitikimą-diskusiją su „Alfa centro“ komanda. Diskusijos metu reabilitacijos nariai dalinosi patirtimi apie sunkumus, susijusius su priklausomybe, savo sveikimo kelią ir ateities planus. Susitikime dalyvavę nuteistieji ne tik įdėmiai klausėsi bendruomenės įkūrėjo pasakojimo, bet ir kėlė rūpimus klausimus, dalinosi savo abejonėmis.

„Alfa centro“ komandą sudaro žmonės, kurie patys kovojo su priklausomybėmis ir jas nugalėjo. Susibūrę į vieną komandą nori kitiems to paties likimo žmonėms padėti išmokti džiaugtis gyvenimu be kvaišalų.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. gruodžio 30 d. 10:15