Naujienos

Atnaujinta Alytaus pataisos namų kolektyvinė sutartis

2019-12-04

2019 m. gruodžio 3 d. buvo pasirašyta atnaujinta Alytaus pataisos namų ir Lietuvos Respublikos ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos sudaryta Alytaus pataisos namų kolektyvinė sutartis.

Atnaujinant šią sutartį buvo siekiama dar glaudesnio šalių bendradarbiavimo gerinant įstaigoje dirbančių pareigūnų, valstybės tarnautojų ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, sąlygas. Sutarties atnaujinimo komisija, sudaryta iš darbuotojų ir darbdavio atstovų, 2018 m. lapkričio 29 d. buvo patvirtinta Alytaus pataisos namų direktoriaus įsakymu. Į pirmąjį posėdį komisija rinkosi 2019 m. sausio 18 d. Beveik metus laiko sutarties projektas buvo atnaujinamas ir ieškoma kompromisų. Po to sutarties projektas buvo pristatytas visiems įstaigos darbuotojams.

Džiugus sutapimas, kad šiais metais minit Lietuvos bausmių vykdymo sistemos 100-ąsias įkūrimo metines, Alytaus pataisos namų ir Lietuvos Respublikos ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos kolektyvinę sutartį sudaro 100 punktų.

Alytaus pataisos namų direktorius Genadijus Lepiochinas pasidžiaugė, kad visais svarstomais klausimais buvo rastas kompromisas. Belieka tik naudotis sutarties teikiamais privalumais.


 Naujoji kolektyvinė sutartis

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. gruodžio 4 d. 15:42
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos