Naujienos

Spektaklis „Šekspyro Sonetai, Tavo sielos veidrodis“ – parodytas nuteistiesiems

2019-06-19

2019 m. birželio 19 d. Alytaus pataisos namų nuteistiesiems parodytas spektaklis „Šekspyro Sonetai, Tavo sielos veidrodis“. Tu manai, kad Sonetai – sena, nuvalkiota, melomanų terpė? Nieko panašaus. Šekspyro sonetai dabar – po 400 metų kelionės – įgauna kur kas sdidesnę prasmę, atsiveria tarsi užkoduotos pranašystės ateičiai.

Sonetai keičia Tave, keičia visus. Nuteistieji kartu su Užupio dramos teatro aktoriais buvo pakviesti pažvelgti į savo sielos veidrodį – jis išsaugojo visus Tavo virpesius, Tavo drąsą ir alkį, pergales ir dramas, ir nori jas grąžinti. Atėjo laikas. Teatro salės durys atsiveria į Renesanso nežinomybę, šių laikų mistiką, filosofijos pasaulį. Teatras šį spektaklį rekomenduoja Renesanso žmonėms, jaučiantiems sielos alkį žmonėms, tiems, kurie ieško savo kelio, ieško šviesos, spalvų, bendravimo.

Po spektaklio nuteistieji neskubėjo skirstytis, dėkojo aktoriams aplodismentais. Teatro aktoriai dėkojo žiūrovams ir išreiškė viltį, kad Šekspyro Sonetuose galbūt kiekvienas atrado save, ir kad tai neabejotinai palietė kiekvieno širdį. Aktoriai pakvietė visus dar kartą paskaityti Šekspyro Sonetus ir susipažinti su Šekspyro kūryba.

Alytaus pataisos namų kolektyvas nuoširdžiai dėkoja spektaklio trupei už puikų indėlį prisidedant prie nuteistųjų resocializacijos proceso. 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. birželio 20 d. 08:04
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos