Naujienos

Alytaus pataisos namuose darbą baigė vidaus ligų gydytojas Petras Ralys

2019-03-15

2019 m. kovo 15 d. Alytaus pataisos namų kolektyvas atsisveikino ir išleido į pensiją aukštą kvalifikaciją ir didelę darbo patirtį turintį Sveikatos priežiūros skyriaus vidaus ligų gydytoją, Petrą Ralį. Alytaus pataisos namų Sveikatos priežiūros skyriuje P. Ralys pradėjo dirbti nuo 2002 m. rugsėjo 16 d. Per visą darbo laiką įstaigoje savo pareigas visuomet vykdė kruopščiai ir atsakingai, turėjo puikų humoro jausmą. Jo atliekamam darbui niekada nebuvo priekaištų. Petras puikiai mokėjo bendrauti su darbuotojais ir su nuteistaisiais, gebėjo išvengti konfliktinių situacijų. Įstaigoje daug kartų skatintas padėkomis, žinybiniais ženklais ir vadinėmis dovanomis už puikiai atliekamą darbą. Įstaigoje keičiantis personalui keletą kartų ėjo Sveikatos priežiūros tarnybos vedėjo pareigas, pavestas funkcijas vykdė puikiai.

Direktorius Genadijus Lepiochinas už ilgametį pavyzdingą ir nepriekaištingą darbą Sveikatos priežiūros skyriaus vidaus ligų gydytoją Petrą Ralį apdovanojo vardine dovana laikrodžiu. Išleidžiant į užtarnautą poilsį Petrui Raliui dėkojo kolegos ir vadovybė. Skambėjo tik patys geriausi linkėjimai, daugiau laiko skirti maloniems dalykams, poilsiui ir kelionėms – tai ką Petras labiausiai mėgsta.

                      Alytaus pataisos namų kolektyvo vardu dėkojame Petrui Raliui už ilgametį darbą ir linkime kuo didžiausios sėkmės gyvenime.

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. kovo 18 d. 08:11
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos