Naujienos

Nuteistieji susitiko su Kalėjimų departamento atstovais

2015-08-03

Alytaus pataisos namų nuteistieji administracijos inicijuotuose susirinkimuose buvo supažindinti su nauja teisės aktų redakcija, įsigaliosiančia nuo šių metų rugsėjo mėnesio 1 d. Išgirdę informaciją ir sužinoję naujienas nuteistieji pareiškė pageidavimą susitikti su Teisingumo ministerijos ir Kalėjimų departamento atstovais.  
Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos direktoriaus 2015 m. birželio 5 d. įsakymu Nr. V-211 sudaryta darbo grupė liepos 30 d. lankėsi Alytaus pataisos namuose.
Darbo grupės nariai: Gintautas Klimavičius, Resocializacijos skyriaus viršininkas, Nijolė Martinkevičienė, Resocializacijos skyriaus vyriausioji specialistė, Vilmantas Dambrauskas Apsaugos, priežiūros ir įskaitos vyriausiasis specialistas, Irma Urbonienė, Sveikatos priežiūros skyriaus vyriausioji specialistė ir Saulius Klišauskas, Infrastruktūros ir turto valdymo skyriaus vyresnysis specialistas priėmė nuteistuosius asmeniniais klausimais.
Nuteistieji šiam susitikimui ruošėsi ir išreiškė didesnį nei bet kada susidomėjimą bei norą išsiaiškinti jiems rūpimus klausimus. Socialinės globos būrio 22 nuteistieji ir 19 nuteistųjų iš kitų lokalinių sektorių susitiko su minėtos darbo grupės atstovais. Pagrindiniai klausimai, kurie domino nuteistuosius:  nauja teisės aktų redakcija ir jų išaiškinimas, prastos buitinės sąlygos, lygtinio paleidimo iš pataisos namų naujovės, kiti aktualūs klausimai. Į daugelį klausimų nuteistiesiems buvo atsakyta priėmimo metu, kita nuteistuosius dominanti informacija bus pateikta išsiaiškinus situaciją, pasidomėjus problemomis iš esmės.
Alytaus pataisos namų administracija pradėjo vykdyti sudarytų įstaigoje darbo grupių aiškinamąjį  darbą atskirai kiekvienam nuteistųjų būriui. Tikimasi geranoriško abipusio bendradarbiavimo sprendžiant kasdieninius klausimus.

 
 
Informacija atnaujinta 2015 m. rugpjūčio 13 d. 10:13
 

Dėl pasimatymų kreiptis telefonu 8 315 511 33