Naujienos

Mokslo metų pradžia Alytaus pataisos namuose

2015-09-03

Tradiciškai, rugsėjo 2-ąją dieną, Alytaus pataisos namų klube vyko Mokslo ir žinių dienos šventė. Renginyje dalyvavo pataisos namų nuteistieji ir darbuotojai, mokytojai, dėstytojai, taip pat buvo pakvieti svečiai: Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius, Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas, Alytaus suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos direktorius Gintautas Draugelis, Alytaus profesinio rengimo centro direktorius Vytautas Zubras.

Miesto vadovas sveikino nuteistuosius naujųjų mokslo metų pradžios proga ir linkėjo niekada nepraleisti progos kažką išmokti, sužinoti: „Jeigu yra galimybė, būtinai reikia ja pasinaudoti. Tobulėkite, siekite mokslo, žinių, įgykite profesiją. Juk, kaip sakoma patarlėje, „Ką išmoksi – ant pečių nenešiosi“. Sėkmės moksluose“.

Susirinkusius į Mokslo ir žinių dienos šventę sveikino Alytaus pataisos namų direktorius Kęstutis Jasmontas, Alytaus suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos direktorius Gintautas Draugelis, Alytaus profesinio rengimo centro direktorius Vytautas Zubras.

2015–2015 mokslo metais Alytaus pataisos namuose pagal bendrojo ugdymo programą bus ugdoma apie 200 nuteistųjų, o pagal profesinio mokymo programas – apie 240.

Mokslo ir žinių dienos šventėje Alytaus pataisos namų klube skambėjo populiarių Lietuvos atlikėjų dainos.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2015 m. rugsėjo 3 d. 14:52
 

Dėl pasimatymų kreiptis telefonu 8 315 511 33