Naujienos

Testavimo akcija Alytaus pusiaukelės namuose

2020-10-20

Šių metų spalio 14 d. Alytaus poliklinikos darbuotojai, kartu su Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos atstovais, vykdydami 2020 m. Alytaus miesto savivaldybės finansuojamą sveikatos projektą „Užkrečiamos ligos: saugok save ir kitus“, lankėsi Alytaus pusiaukelės namuose. Susitikimo su įstaigos gyventojais metu buvo teikiama informacija apie užkrečiamų ligų prevenciją, galimybes integruotis į gydymą bei kitas mieste teikiamas socialinio pobūdžio paslaugas.

Renginyje dalyvavusi LRKD Alytaus „Pasitikėjimo“ kabineto konsultantė A. Turauskytė apžvelgė gydymo nuo ŽIV ir hepatito C ypatumus ir pakvietė renginio dalyvius pasinaudoti galimybe nemokamai ir konfidencialiai testuotis dėl šių ligų nustatymo. Renginio metu buvo dalinamos asmens apsaugos ir motyvacinės priemonės.

Tikimės, kad ši akcija skatins visuomenę pasinaudoti nemokamais mūsų mieste vykdomais testavimais, domėtis užkrečiamų ligų profilaktikos ir kontrolės priemonėmis, o susirgus užkrečiamomis ligomis, padės skubiai integruotis į gydymo sistemą.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. spalio 21 d. 07:40