Naujienos

Teisingumo viceministro vizitas Alytaus pataisos namuose

2020-12-04

Gruodžio 3 d. Alytaus pataisos namuose lankėsi Teisingumo ministerijos viceministras Ernestas Jurkonis.  

Kadenciją baigiantis viceministras dėkojo Alytaus pataisos namų pareigūnams už indėlį tobulinant bausmių vykdymo sistemą, už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą.  

Viceministras E. Jurkonis padėkojo pareigūnams ir darbuotojams už jų nelengvą misiją dirbant su nuteistaisiais, palinkėjo stiprybės ir sėkmės tolesniuose darbuose. Alytaus pataisos namų darbuotojams ir pareigūnams įteiktos teisingumo ministro Elvino Jankevičiaus padėkos  už sklandų bendradarbiavimą siekiant bendrų tikslų Lietuvai.  

Teisingumo ministro padėkos įteiktos Alytaus pataisos namų direktoriui Genadijui Lepiochinui, Saugumo valdymo skyriaus viršininkui Dimitrijui Medvedevui, Saugumo valdymo skyriaus specialistui Egidijui Boziui, Turto valdymo skyriaus ūkvedžiui Genadijui Kalasauskui, Resocializacijos skyriaus vyresniajai psichologei Kamilei Treinauskaitei, Resocializacijos skyriaus specialistui Eimučiui Nenartavičiui. 

Alytaus pataisos namų administracija dėkoja už parodytą dėmesį Alytaus pataisos namų darbuotojams. Ir stengsis toliau vykdant nelengvą misiją tobulint bausmių vykdymo sistemą.
 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. gruodžio 4 d. 14:06