Naujienos

Nuteistieji susitiko su Raudonojo Kryžiaus atstovėmis

2021-09-28

Alytaus pusiaukelės namuose nuteistieji susitiko su Alytaus Raudonojo Kryžiaus bendrosios praktikos slaugytojomis Dalia Mazgeliene ir Egle Laukevičiene. Raudonojo Kryžiaus atstovės nuteistiesiems papasakojo apie savo vykdomą veiklą Lietuvoje ir už jos ribų.

Lietuvos Raudonasis Kryžius – valstybės pagalbininkė humanitarinėje srityje. Organizacijos veiklos tikslas – apsaugoti žmonių gyvybes ir orumą, palengvinti žmogiškąsias kančias ir teikti pagalbą nelaimės ištiktiems žmonėms Lietuvoje ir kitose pasaulio šalyse.

Pagrindinės Raudonojo Kryžiaus veiklos sritys: senyvų, vienišų žmonių priežiūra ir slauga, mokymas teikti pirmąją pagalbą, pagalba pabėgėliams, prieglobsčio prašytojams bei migrantams ir humanitarinė pagalba pažeidžiamiems žmonėms, taip pat ir suimtiesiems ar nuteistiesiems.

Alytaus pataisos namuose bausmę atliekantys nuteistieji galėjo atlikti nemokamus ŽIV ir Hepatito C testus. Susidomėję tokiais susitikimais nuteistieji išreiškė norą, kad ir ateityje Lietuvos Raudonojo Kryžiaus atstovai lankytųsi pusiaukelės namuose.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. rugsėjo 28 d. 09:30
 

Dėl pasimatymų kreiptis telefonu 8 315 511 33

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?