Naujienos

Išvyka į piligriminę kelionę

2021-09-14

2021 m. rugsėjo 11 d. keturi Alytaus pataisos namų nuteistieji ir juos lydintys įstaigos darbuotojai vyko į piligriminę kelionę Šiluvoje, kurią organizavo Kauno tardymo izoliatorius Resocializacijos skyriaus specialistė Fausta Palaimaitė. Išvykos metu susipažino su dalyviais iš kitų pataisos įstaigų. Kiekvienas turėjo galimybę pabendrauti, atsakyti į organizatorių klausimus.

Savo patirtimi pasidalinti buvo pakviestas buvęs nuteistasis Žanas Talandis, kuris papasakojo sukrečiančias istorijas ir patirtis iš savo gyvenimo, apie nueitą ilgą ir sunkų kelią link blaivybės.

Vėliau ėjome 8 kilometrus pėsčiomis vaizdingomis Šiluvos apylinkėmis, atlikome organizatorių paruoštas užduotis. Eidami Kryžiaus keliu prie kiekvienos iš 14 koplyčių meldėmės, prisiminėme artimuosius, brangius žmones, praeities įvykius ir ateities svajones. Visi dalyviai aktyviai ir noriai dalyvavo maldose. Žygio pabaigoje aplankėme Šventovės aikštę, koplyčią ir bažnyčią. Tai buvo neišdildoma patirtis visiems išvykoje dalyvavusiems žmonėms.


 

 
 
Informacija atnaujinta 2021 m. rugsėjo 14 d. 09:25
 

Dėl pasimatymų kreiptis telefonu 8 315 511 33

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?