Naujienos

Bendradarbiavimas su Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija įformintas sutartimi

2020-11-11

Alytaus pataisos namų direktorius Genadijus Lepiochinas ir Lietuvos Raudonojo kryžiaus draugijos Alytaus skyriaus atstovė Aldona Turauskytė pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Bendradarbiavimą su Raudonojo kryžiaus organizacija Alytaus pataisos namų administracija pradėjo prieš daugiau nei dvejus metus, o lapkričio 10 d. bendradarbiavimas įformintas oficialia šalių sutartimi.

Bendradarbiavimo tikslas – didinti nuteistųjų užimtumą ir efektyviau spręsti nuteistųjų klausimus. Raudonojo Kryžiaus atstovai padeda nuteistiesiems, atliekantiems laisvės atėmimo bausmes Alytaus pataisos namuose, ir jų šeimos nariams, vykdo švietėjišką veiklą, teikia infektologo socialinio darbuotojo konsultacijas bei padeda spręsti užkrečiamųjų ligų ir socialines problemas.

Alytaus skyriaus darbuotojai priima asmenis, kuriems reikia pagalbos „Pasitikėjimo“ kabinete, sprendžia klausimus dėl ŽIV ir Hepatito C ligų gydymo galimybių. Net ir šiuo sudėtingu Covid-19 grėsmės laikotarpiu padeda miesto gyventojams gauti žinių apie užkrečiamąsias ligas ir jų prevenciją, testuotis greitaisiais testais, o gavus teigiamą rezultatą – kuo greičiau integruotis į gydymo procesą.

Susitikimo metu taip pat aptartos galimybės dėl švietėjiškos veiklos renginio COVID-19 tema organizavimo darbuotojams nuotoliniu būdu.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. lapkričio 11 d. 09:33