Naujienos

Su bausmių vykdymo sistemos jubiliejumi

2019-02-12

1919 m. vasario 11 d. buvo įkurtas Kalėjimų departamentas – tai ir yra Lietuvos kalėjimų departamento ir bausmių vykdymo sistemos Lietuvoje įsteigimo data.

Šiandien Kalėjimų departamentas prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos ir jam pavaldžios įstaigos iškilmingai mini Lietuvos bausmių vykdymo sistemos įkūrimo 100-metį.

Į iškilmingą minėjimą Alytaus pataisos namų klube susirinko didelis būrys darbuotojų ir svečių.

Su šia iškilia data visus pasveikino pataisos namų direktorius Genadijus Lepiochinas, nuoširdžiai padėkojo darbuotojams už dedamas pastangas, palinkėjo jiems sėkmės, kantrybės ir ryžto sudėtingame darbe, linkėjo vienybės ir bendradarbiavimo. Šia proga buvo apdovanoti 58 darbuotojai, įstaigoje išdirbę daugiau nei 20 metų. Su didele pagarba prisiminėme buvusius daug metų įstaigoje išdirbusius darbuotojus. Buvo rodomas istorinis filmas ATSAKOMYBĖ-POKYTIS-ŽMOGUS apie šiandien bausmių vykdymo sistemoje veikiančius Alytaus pataisos namus. Alytaus apylinkės prokuratūros vyriausiasis prokuroras Stasys Kasiulis linkėjo pokyčio suklydusių žmonių gyvenime ir visuomet atsigręžti į žmogų. Alytaus rajono savivaldybės vicemeras Arvydas Balčiūnas naujo šimtmečio laiką linkėjo skaičiuoti kartu. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alvydas Jurgelevičius linkėjo proveržio ir progreso šiame nelengvame darbe. 

 
 
Informacija atnaujinta 2019 m. vasario 12 d. 08:37
 

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos