Naujienos

Išradingi bandymai perduoti narkotines ar psichotropines medžiagas

2020-12-18

2020 m. gruodžio 15 d., Resocializacijos skyriaus specialistui įteikinėjant nuteistajam atsiųstą laišką, atkirpus voką, jo viduje buvo sulankstomas atvirukas. Apžiūrint atviruką, sukėlė įtarimą atviruko vidinėje pusėje priklijuoti lipdukai, po kuriais buvo priklijuota folija. Įtarimų sukėlė, kad po lipdukais gali būti priklijuota galimai narkotinės ar psichotropinės medžiagos. Paimti daiktai perduoti Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Kriminalinės žvalgybos valdybai.

2020 m. gruodžio 16 d. pasimatymų biure tikrinant nuteistajam atsiųstą drabužių siuntinį, patikrinimo metu sportinių kelnių juosmens virvutė kaip įtariama buvo impregnuota galimai narkotine ar psichotropine medžiaga. Surinkta dokumentinė medžiaga perduota Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Kriminalinės žvalgybos valdybai.

2020 m. gruodžio 16 d. Resocializacijos skyriaus specialistas patikrino nuteistajam atsiųstą laišką, laiško viduje buvo 6 lapai A4 formato su atspausdintu tekstu iš kurių vienas kaip įtariama buvo impregnuotas galimai narkotine ar psichotropine medžiaga.

Dėl šių įvykių pradėti ikiteisminiai tyrimai kuriuos atlieka Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnai, kadangi už draudžiamų daiktų patekimą į įstaigą numatyta baudžiamoji atsakomybė.

 
 
Informacija atnaujinta 2020 m. gruodžio 18 d. 13:17