Naujienos

Raudonojo Kryžiaus pagalba bus teikiama nuteistiesiems

2015-03-26

2015 m. kovo 26 d. Alytaus pataisos namuose lankėsi Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Alytaus skyriaus sekretorė Aldona Turauskytė ir minėtos draugijos darbuotoja Romena Jurkonienė.

Susitikti su nuteistaisiais draugijos atstovės atvyko vedinos kilnios misijos – ištiesti pagalbos ranką jos laukiantiems.

Alytaus pataisos namai ir Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Alytaus skyrius pasirašę tarpusavio pagalbos ir bendradarbiavimo sutartį. Įstaiga įsipareigojo suteikti žmogiškuosius resursus, draugija įsipareigojo perduoti paramą pataisos namuose bausmę atliekantiems nuteistiesiems ar jų šeimos nariams, kurie iki bausmės atlikimo gyveno Alytaus mieste ar rajone.

Nuteistųjų, gyvenusių Alytuje ar jo rajone, šiuo metu įstaigoje yra 19. Susitikti ir pabendrauti su draugijos atstovėmis atėjo 17 asmenų. Čia jie sužinojo, kokią pagalbą ir paramą gali suteikti Raudonojo Kryžiaus draugija: aprūpinti maistu, drabužiais, pagal poreikį švirkštais. Taip pat nuteistiesiems gali nemokamai suteikti teisinę pagalbą.

Draugijos darbuotojos išdalino nuteistiesiems parengtas anketas, kurias pildydami turėjo nurodyti šeimos nario, kuriam reikalinga parama vardą, pavardę, adresą, kontaktinius telefonus. Kadangi draugija pasirengusi suteikti pagalbą ir kalinčiųjų šeimos nariams, gyvenantiems Alytaus regione.

Nuteistiesiems buvo išdalinti bukletai: ,,Tavo sveikata – tavo rankose“, ,,Pirmoji pagalba“, ,,Jaunimo savanoriška veikla žalingų įpročių prevencijoje“ ir Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos veiklos ataskaita 2013 m.“ A. Turauskytė ir R. Jurkonienė atsakė į visus dominančius klausimus.

Tai pirmasis tokio pobūdžio susitikimas, kuris sulaukė didelio nuteistųjų susidomėjimo, suteikė vilties.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2015 m. kovo 26 d. 16:44
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos