Naujienos

Baltosios rožės miesto šventėje dalyvavo ir nuteistieji

2015-06-22

 

Alytus ir jo gyventojai birželio 19-21 dienomis šventė miesto gimtadienį. Šventė prasidėjo iškilmingu Baltosios rožės miesto vėliavos pakėlimu ir miesto mero Vytauto Grigaravičiaus sveikinimu bei gyventojų kvietimu paklausti savęs, ką kiekvienas gero padarė savo miestui.

Alytaus miesto šventės atidarymo ceremonijoje buvo pagerbti ir apdovanoti labiausiai Alytaus miestą garsinantys, labiausiai jam nusipelnę žmonės.

Šventėje dalyvavo daug svečių iš užsienio, buvo Seimo narių, europarlamentaras Antanas Guoga.

Šioje šventėje taip pat dalyvavo ir Alytaus pataisos namų 8 nuteistieji, turintys teisę išvykti be sargybos arba be palydos už pataisos įstaigos teritorijos ribų. Nuteistieji klausėsi koncertų, lankėsi miesto mugėje. Šventės metu nuteistuosius pamalonino kavinės Dzūkų ainiai savininkas, pavaišindamas arbata. Dideliu vaišingumu pasižymėjo picerijos „Palermas“ savininkas Valius Smaidžiūnas, pavaišinęs nuteistuosius penkių rūšių picomis. Nuteistieji buvo nustebinti picerijos šeimininko vaišingumu, ir nuoširdžiai padėkojo už iškilmingus pietus.

Po to direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Volungevičius nuteistuosius supažindino su Alytaus miesto įžymiomis vietomis ir pramonės įmonėmis.

Pasisėmę gerų įspūdžių nuteistieji su gera nuotaika grįžo į pataisos namus. Padėkoję už suorganizuotą išvyką į miesto šventę nuteistieji išreiškė geranorišką pageidavimą, kad išvykos į miestą būtų organizuojamos dažniau.

2015 m. birželio 22 d. Alytaus pataisos namuose laisvės atėmimo bausmę atliko 1254 nuteistieji.

 

 
 
Informacija atnaujinta 2015 m. birželio 22 d. 13:00
 

Svarbiausia informacija apie COVID-19

Pusiaukelės namai

Ko tikėtis atėjus į pasimatymą?

Naujienlaiškis

Įveskite el. pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos